Blog Linkleri


Besleme RSS Feed

Blog Linkleri ~ Kişisel


Sıralama Kriteri: PageRank | Hitler | AlfabetikStandart Blog Kayıtları

PHP, MySQL, PHP-Nuke ve WordPress konularında yoğunlaşan bir web günlüğü. Biraz kişisel, biraz Php, biraz mysql, biraz phpnuke, biraz wordpress, biraz internet, biraz yazılım, biraz sen, biraz ben ve git gide artan birazlar..
http://www.dmry.net/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 5
Evvela blogdur, weblogdur. Tekno-siber dünyaya intibak sürecindeki insana matrak bir nazardır. siyaseten, tersinden bir etno-seküler dünya görüşünü dillendirmektir. Ve dahi nicesidir
http://www.nahnu.org/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 5
Ben 78, eşim Ömer ise 76 model İstanbul üretimiyiz. Eda Suner. Nişantaşı Gianni Versace mağazasında Versace ve Versus katları yöneticiliği, Kadıköy Bahariye Mango mağazasında mağaza müdürlüğü, Davutpaşa Mercedes-Benz araç satış ve en son olarak da;5 sene Türk Ekonomi Bankası Krediler Departmanından sonra iş hayatına ara verip uzun soluklu bir nefes almak istedim.Blogumu ziyaret eden siz dostlarım umarım keyifli vakitler geçirir, tiryakim olursunuz.
http://www.edasuner.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
Okan Vardarova'nın müzik ağırlıklı kişisel blogu.Fikir , Aktüel , Müzik , Spoiler , Hissiyat , Üçlem , Nostalji , Mizah , İnternet , Sayko , Günlük , Birgüç , Obsesif , Eskici , Dünya , Tkmtkt ve Mim kategorilerinde harika yazılar var.
http://www.tekmetokat.org/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
Günlük İcraat Raporu.“Onur’un Kişisel Şeysi - Günlük İcraat Raporu” Onur Pay’ın web günlüğüdür. Hoşlandığı, arıza olduğu, sevdiği, paylaşmak istediği notları bu sayfadan yayınlamaktadır.
http://blog.onurpay.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
Bildiklerinizi de unutabilirsiniz. Etiketleri : kişisel hayat popüler bilgisiz bilgi teknoloji blog blogger web günlük
http://www.bilgisiz.org ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
Osman S. Börütecene 'nin kendi özgün yazılarını yayınladığı kişiseş bloğu.
http://osman.borutecene.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
Azıcık Web, Azıcık Sohbet. Gürkan OLUÇ'ın Web Projeleri Geliştirme, Programlama ve Hayat Üzerine Yazdığı Kişisel Günlüğüdür. Gürkan OLUÇ yaklaşık olarak 1 senedir blogluyor ve içinden gelenleri yazmayı, insanlarla paylaşmayı seviyor. Basketbol , Bilgisayar , Görülesi Siteler , İnternet ,Kitap , Komedi , Linux , Müzik , Pardus , Ruby On Rails , Sinema , Web Geliştirme, CSS, Javascript & AJAX , PHP, Code Igniter, Makaleler , Scriptlerim, başlıkları var.
http://www.gurkanoluc.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
Başka bir dünyadan. eburhan.com 'da Benden, Eğlence, Programlama, Yazılım ve İnternet & Web kategorilerinde paylaşımlar yer alıyor. Etiketleri web 2.0 bilgisayar haber güvenlik etiket weblog api widget blog html XHTML CSS jquery tasarım kişisel php javascript wordpress dizayn makale .
http://www.eburhan.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
Bir öğretmenin günlüğü.Etiketler: öğretim bilişim eğitim günlük kitap müzik sinema. Bu site bir öğretmenin eğitim, bilişim, edebiyat, kitap, sinema ve müzik gibi konu başlıklarındaki yazılarını, hayata dair diğer paylaşımlarını içermektedir. Dada ayrıntılı bilgi için blog etiketli yazılarımı okumanız tavsiye olunur.
http://www.selcukhoca.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4

First [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Next Last

Toplam Kayıt Sayısı: 178
1-10 arası gösteriyor. Toplam 178 kayıt var.

Dizin istatistik

 1. Kategori: 29
 2. Altkategori: 1
 3. Toplam Blog: 953
 4. Onay Bekleyen : 765
 5. Onaylanmayan: 762
 6. Bugün Kayıt: 0


Reklam

 1. Günlük Süt
 2. Cevap Burada
 • Süt Firmaları,Süt,
 • EUROSAFE
 • şifreli, tam otomatik, dünyanın güvendiği,
 • çelik kasa