Blog Linkleri


Besleme RSS Feed

Blog Linkleri ~ Kişisel ~ Page 14


Sıralama Kriteri: PageRank | Hitler | AlfabetikStandart Blog Kayıtları

Kısaca benden ve günden kısa kısa anlatımlar, videolar... Tamamı özgür, hür, sivri, kişisel bir blog.Yazacağım: Kalbimden gelen, beynimden geçenleri, düşüncelerimde renklenen heceleri, engellemeyeceğim, açık, keskin! Paylaşacağım paylaşmak istediklerimi, gördüklerimi, hissettiklerimi. Sunacağım bildiklerimi, bilmediklerimi, bilmek istediklerimi. Kısa kısa yazacağım size, beraber uzatacağız....
http://www.cumhurdan.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Abdulbaki Yavuz'un kişisel web sitesi.Abdulbaki Yavuz, 07.02.1985 tarihinde Sivas ilinin Suşehri ilçesinde doğdu. İlk okul birinci sınıfı Şuşehri’de tamamladıktan sonra İstanbula geldi. İlköğretim ve liseyi İstanbul’da tamamladı. İlk kısa film denemesini lise son sınıfta gerçekleştirdi. Üniversiteye hazırlandığı sırada çeşitli ajanslarda kameraman asistanlığı yaptı. 2004 yılında Sinema-Tv bölümünü kazandı. 2005 yazında sinemacı olma hayaline büyük bir adım attı. Anne ya da Leyla isimli sinema filminde reji asistanlığı yaptı. Birinci sınıfta 3 kısa film denemesinde bulundu. Şuanda Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema-Tv 2. sınıfta, öğrenim hayatına devam etmektedir.
http://tr.yavuzweb.com ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Yazar bu blogta bir taraftan kendinden birşeyler eklemeye çalışır ,bir taraftanda sinema,komedi,teknoloji kategorilerinde yazılar yazar.
http://www.renklihela.com ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Kişisel bir düşünce.Hayatta ve internet aleminde başımdan geçen olayları anlattığım, kişisel görüşlerimin sanal alemdeki diyarı. Ayrıca Wordpress temaları da Türkçeleştiriyorum.Etiketler: blog internet bilgisayar wordpress tema Türkçe Wordpress Temaları web20
http://www.grafikaze.net/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Kişisel bir blog. Tasarıma dair, dizilere dair, kendimde ne bulduysam onları paylaştığım, ileride freelance kimliğime hitap eden nacizane blog'um.
http://www.umutsirin.net/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Lazım Bulunsun: Yazıların tümü Pitekantropus’a aittir.Beşinci şahısların girdileri araklamaları kendileri için hiçbir yaptırım taşımadığından siteyi sebil olarak kullanabilirsiniz.Güncel ,Müzik ,Sinema ve T.V konulu içerikler yer alıyor. İyi hazırlanmış, tasarımı ve kullanılan dil çok güzel.
http://pitekantropus.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
gaziantep,sohbet,arkadaşlık,radyo60,forum,internet,html kodları,bedava liğ tv,ve daha fazlası
http://www.firat27.tr.gg ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Lulu ve Paris adli pofidik kedilerle birlikte yasayan, bir yandan okulunu bitirmeye ugrasip bir yandan da evcilik oynamaya calisan, a$ik, romantik, ba$ak burcu, pipirikli, hassas, duygusal, sulu gozlu, degisken, ailesine delice bagli, sevdiklerini simartmayi seven, supriz delisi, hiperaktif, alisveris canavari, makyaj malzemelerine duskun, cikolata ve makarna-kolik, lafi gedigine koyan, dikba$li, bazen huysuz bazen de inatci, ikiyuzluluge tahammulu olmayan, her$eyi ben bilirim diye gecinenl...Etiketler: makyaj moda gunluk hayat kediler Dekorasyon takilar mutluluk alisveris kozmetik cilt bakimi yemek tarifleri
http://www.salincaktaikikisi.com ~ Daha fazla bilgi...
N/A
barva tarafından sahiplenilen bir blogtur. Açıklama: Fırtınam Kalbimin derinliklerinde atmakta. Blog Sayfam Birçok içeriğe Mevcut Umarım iyi Vakit geçirirsiniz ve Bilgi Edinirsiniz. Etiketler: teknoloji edebiyat programlar Geyik ubuntu linux Ve insan O an NTVMSNBC myspace Barcelona turkphpbb phpbb ultrAslan Galatasaray sagopa kajmer türkçe rap Webmaster web design hakkında.
http://www.kors4n.com ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Kişisel Web Günlüğü - İnternet, web 2.0, cisco,
http://mypwb.blogspot.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A

First Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 Next Last

Toplam Kayıt Sayısı: 178
131-140 arası gösteriyor. Toplam 178 kayıt var.

Dizin istatistik

 1. Kategori: 29
 2. Altkategori: 1
 3. Toplam Blog: 953
 4. Onay Bekleyen : 762
 5. Onaylanmayan: 759
 6. Bugün Kayıt: 0


Reklam

 1. Günlük Süt
 2. Cevap Burada
 • Süt Firmaları,Süt,
 • EUROSAFE
 • şifreli, tam otomatik, dünyanın güvendiği,
 • çelik kasa