Blog Linkleri


Besleme RSS Feed

Blog Linkleri ~ Kişisel ~ Page 4


Sıralama Kriteri: PageRank | Hitler | AlfabetikStandart Blog Kayıtları

Web,web teknolojileri üzerine yazılar sevilen ücretsiz ikonlar ve hayata dair birkaç lakırdı.. Etiketler:grub vista wow wrath bilesen pamukkale universitesi linux hosting mootools moofx javascript CSS php Joomla ikon icon.
http://www.hakanersu.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 3
H. Cihan Salim'in güncel gelişmeler, bilişim sektörü, teknoloji, politika üzerine sıklıkla, yaşam tarzı, gündelik hayat üzerine arada bir yazdığı kişisel güncesi
http://www.cihansalim.net/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 3
Blog yazarı; Kendisi 17 yaşında genç bir webmaster/blogcudur.Html,Adobe Photoshop,Adobe Dreamweaver,PHP Nuke,phpbb,mybb iyi derecede bilmektedir.Ege’nin güzide şehirlerinden , Manisa’da yaşamaktadır.Uzun zamandır PC ile aşinadır.Windows’un yanı sıra Linux’un Pardus dağıtımını da kullanmışlığı vardır.İnternet ile tanışması ADSL’İN Türkiye’ye gelmesi ile olmuştur.Bu yüzden Paul Doany kişisine teşekkürlerini sunmaktadır.
http://www.derginet.net/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 3
Aslında her şey CS condition zero oynarken kendiğime koyduğum She-LA ismiyle başladı. He-MAN in -bence- gizli aşkı She-ra nın update olmuş haliydi bu. Sonra Med-Cezir'ler geldi...yani gitti...Hem geldi hem gitti..Ben "shame on you" (utan!) demek yerine, "shine on you"(TugCece parılda demektir) demeyi seçtim...
http://tugceozsoy.blogspot.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 3
Erhan Harmankaya Kişisel İnternet Günlüğü - Başımdan geçen olayları ve programlama hakkında bildiğim küçük bilgileri sizlerle paylaşıyorum
http://www.harmankaya.org ~ Daha fazla bilgi...
PR: 3
Ufuk Aykut’un Kişisel Sitesi, Türkçe ve İngilizce olarak yayın yapan blog içeriğinde, Kişisel bilgi, resim ve yazılar bulunuyor.
http://www.ufuk.info/gunluk/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 3
EQ'sunun yüksekliği IQ'sunun kıtlığını telafi edemeyen; boş zamanlarında "La Grande Chanson Française" dinlemekten, "gerçek hayatta"(!) hiçbir işine yaramayacak kitapları okumaktan ve çamaşır makinesinde yıkanan çamaşırları seyretmekten hoşlanan; bir Lilith kızıdır.
http://goddess-artemis.blogspot.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 3
Önceleri kollektif bir site olan "meruşkom" yayına başka bir domain altında devam ettirme kararı almıştır. Şu anda Merush Hanım kendi domaini altında kendi atlarını koşturmaktadır.
http://blog.merush.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 3
tizby.com "Müzik,Bilgisayar,Sinema, vs..". Bilgisayar , Bilim , Cep Telefonu , EğLence , GünceL , Komik , Müzik , MSN , Programlar , Sinema , Teknoloji , TV , Wordpress , Yabancı Diziler , Yaşam ve İnternet kategori başlıkları altında içerikler yer alıyor.
http://www.tizby.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 3
Hayat ve internet işlerini birbirinden ayıran, laik blog.kendi kimliğim altında istediğim kadar deliremediğim için beş adet uç karakter yarattım ve blog’u bu beş karakterin üzerinden yazıyorum. her biri hayal ürünü olan bu beş karakter sırasıyla : ***can kardeş ile cinlik ve cemiyet ***ferhat bey ile tenkit ve taarruz ***fern sehen ile kadraj ve imaj ***hekim bey ile demans ve diare ***olay abi ile gündem ve vicdan. Etiketler:ferhatt krotayfa tıp sinema televizyon gündem mizah zeki
http://krotayfa.org/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 3

First Previous 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Next Last

Toplam Kayıt Sayısı: 178
31-40 arası gösteriyor. Toplam 178 kayıt var.

Dizin istatistik

 1. Kategori: 29
 2. Altkategori: 1
 3. Toplam Blog: 953
 4. Onay Bekleyen : 762
 5. Onaylanmayan: 759
 6. Bugün Kayıt: 0


Reklam

 1. Günlük Süt
 2. Cevap Burada
 • Süt Firmaları,Süt,
 • EUROSAFE
 • şifreli, tam otomatik, dünyanın güvendiği,
 • çelik kasa