Blog Linkleri


Besleme RSS Feed

Blog Linkleri ~ Kolektif


Sıralama Kriteri: PageRank | Hitler | AlfabetikStandart Blog Kayıtları

bildirgec.org bir online komünite. aftermath tarafından 31 aralık 1999 tarihinde açıldı. çoğunlukla yaratıcı işlerle (grafik tasarım, reklam yazarlığı, sinema, basın yayın televizyon, internet sitesi yönetimi ve sahipliği, öğrenciler) uğraşan kişilerden oluşuyor. hepberaber ruhumuza zenginlik katacak şeylerin avcılığını yapıyoruz.
http://www.bildirgec.org ~ Daha fazla bilgi...
PR: 5
bigumiguuu * gubi vigu cigu... ördekler tarafindan yetistirilen kunduzlarin mekani. Reklam, tasarım, pazarlama ve trend takibiyle ilgili 2.000'in üzerinde üyesi olan Altın Örümcek sahibi blog.
http://www.bigumigu.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
"Orijinal fikir, farklı kalıp" sloganıyla yola çıkan cemaat.com, "bağımsız"bir bilgi/fikir paylaşım platformudur. Cemaat, insan topluluğu anlamına gelen bir kelimedir. Site üyeleri, yazarları ve okurlarıyla bir topluluk olması hasebiyle bu ismi almıştır. Site içeriği, üyelerimizin edebi, ilmi, fikri, felsefi, siyasi vb. insana ve hayata dair hemen her konuda sunduğu eserlerinden müteşekkildir.
http://www.cemaat.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
Volakn Yılmaz kişisinin internet serüveni. Bir blog dan ne beklenirse o.
http://blog.wolkanca.com ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
Damacana.org, 'Çok Sesli Blog' sloganı ile her daim yeni yazarlar arar. 8 adet yazar sayısı ile her telden konuya değinilir. Bu yüzden çok seslidir.
http://www.damacana.org/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 3
Bünyamin (bünyaz) denilen şahsiyet ve bir iki sadık yazar arkadaşının tavsiyelerini eleştirilerini ve siyasi,sosyal,güncel vb. içerik barındıran sevimli bir blog.Etiketler: kürsel ısınma global warming maneviyat Kültür Sanat video müzik su tasarrufu blog Güncel dünya gündem Türkiye wordpress siyaset politika
http://www.bunyaz.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 2
çarşaf danteli örnekleri, çorba, örgü, örgü örnekleri, örgü modelleri, örgüler, örnek, örnekleri, ara oyası, şal, şal örnekleri, baklava, bebek örgüleri, dantel, dantel örneği, dantel modelleri, elişi, fiskos, güzel dantel örnekleri, güzel dantel modelleri, güzel oya örnekleri, güzel oya modelleri, havlu kenarı danteli, iğne oyası örnekleri, kenar dantelleri, lif örneği, lif örnekleri, moda, nakış, oturma odası, oya, oya örneği, oya örnekleri, oya modelleri, pike danteli örneği, resim, resimler, tarifleri, tarifmini etek modelleri, uç danteli örneği, yatak odası dantelleri, yazma örnekleri, yazma oyası, yelek, yemek, yemeni örnekleri, yemeni oyası, yeni örnekler, yeni dantel örnekleri, yeni dantel modelleri
http://dantelciyiz.bloggum.com ~ Daha fazla bilgi...
PR: 2
Çeşitli kategorilerde içeriğini kullanıcıların belirlediği bir blog sitesidir.
http://www.xbil.org ~ Daha fazla bilgi...
PR: 1
populer kültür, sanat, teknoloji içerikli sosyalleşme mekanı
http://www.girilecek.net ~ Daha fazla bilgi...
PR: 0
Hayvan ansiklopedisi midilli atlar, koyun ve keçiler, ceylanlar ve kanatlı hayvanlar, evcil ve yırtıcı hayvanlar, yaşadıkları ortamlar ve ilgili hikayeler yer alıyor. Sıcağı seven hayvanlar, dondurucu soğuklardan etkilenmeyen hayvanlar v.s tüm yaşayan canlı yaratıklar hakkında ayrıntılı bilgi bulabileceğiniz bir blog. Bazı hayvanlar ise adeta dondurucu soğuklara meydan okuyor. Mesire alanındaki yapay gölette yaşamlarını sürdüren ördek, kaz ve kuğu gibi kanatlı hayvanlar, buzların arasında yüzüyorlar.
http://hayvanansiklopedisi.blogspot.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 0

First [1] 2 Next Last

Toplam Kayıt Sayısı: 20
1-10 arası gösteriyor. Toplam 20 kayıt var.

Dizin istatistik

 1. Kategori: 29
 2. Altkategori: 1
 3. Toplam Blog: 953
 4. Onay Bekleyen : 765
 5. Onaylanmayan: 762
 6. Bugün Kayıt: 0


Reklam

 1. Günlük Süt
 2. Cevap Burada
 • Süt Firmaları,Süt,
 • EUROSAFE
 • şifreli, tam otomatik, dünyanın güvendiği,
 • çelik kasa