Blog Linkleri


Besleme RSS Feed

Blog Linkleri ~ Kolektif ~ Page 2


Sıralama Kriteri: PageRank | Hitler | AlfabetikStandart Blog Kayıtları

Vik2, kullanıcıları tarafından ortaklaşa olarak hazırlanan, özgür, bağımsız, ücretsiz, bir İnternet ansiklopedisidir. Vik2, wordpress kullanılarak hazırlanmaktadır. Sürekli ilaveler ve değişiklikler yapıldığı için hiçbir zaman tamamlanmayacaktır.. Wiki, "What I Know is" sözcüklerinin kısaltması,yani "Bildiğim kadarıyla.." anlamındadır. Wiki, herkesin üzerinde istediği gibi düzenlemeler yapabileceği bilgi sayfalarıdır. Bu sayede kolayca geniş dokümantasyonlar oluşturabilir, bu belgeler arasındaki sürüm farklılıklarını takip edebilir. Sayfalar arasındaki bağlantılar ve sayfa biçemlemeleri sistem tarafından otomatik olarak yapılandırılacağından, bilgiye erişme ve bilgi belgeleme wiki ile son derece kolaylaşmaktadır.
http://www.vik2.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 0
Bildirir.com sizler için birbirinden önemli içerikleri en özgün şekilde sizlere sunmak için kurulmuş bir blog sitedir.İçeriğinde gündeme bağlı olarak önemli kurum kişi ve sanatsal değeri olan çeşitli ve değerli bilgiler yer almaktadır.
http://www.bildirir.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 0
Ankara Gölbaşı Öğretmenevinde "Yeni Öğretim Progamlar ve Eğitim Metodolojisi" adı altında düzenlenen "Aktif Öğrenme" semineri 22-26 Ekim tarihleri arasında gerçekleşti. Blog bu seminer içeriği ile ilgili bilgi paylaşımı için açıldı.
http://aktifogrenme-golbasi.blogspot.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Kaynatlog, meraktan araştırıp, kaynattığımız bir çeşit topluluk blogudur.Her haberler Kaynıyor.Kaynatlog ; merak edipte araştırıp kaynatıp birbirlerimizle sanal ortamdan arkadaş olabileceğimiz weblog'tur.
http://kaynatlog.blogspot.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
zeytinseverlerin buluşma noktası zeytinsevenlerin buluşma noktası
http://zeytiniseviyoruz.blogspot.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
biz hayatın çeşitli alanlarında bir araya gelmiş, bazen herkes gibi bazen de herkesten farklı bakabilen, ağzına ne gelirse içinde tutmayıp “bunu herkes bilmeli abi ya!” diyerek buraya karalamaya başlamış kişileriz. bitli limon bizim oyun alanımız… canımız neyi çekerse onu yapıyor, kimseye sormuyoruz.
http://www.bitlilimon.com ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Adrese Teslim Çiğ Süt satışı, sokak sütü teslimatı,Çiftliğimizden süt , doğal süt ve süt ürünlerini evinize kapıya kadar ulaştırmayı amaçlıyor.Bu site üzerinden online süt ve süt ürünleri siparişi vererek kapıda ödeme sistemi ile % 100 doğal ve katkısız ürünlere sağlıklı şekilde ulaşabilirsiniz.. Çiftliğimden Süt Siparişleriniz için Alo Süt Hattı. doğal inek sütü, keçi sütü, manda sütü, köy yumurtası, köy tereyağına ulaşmak için köyde yaşamanıza gerek kalmadı.Sütlü Tatlı Üreticilerine Günlük Süt Satışlarımız başladı.
http://www.moosut.com/eve-sut-teslimat/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
SST, "yuvarla gitsin" sloganları eşliğinde mana dünyalarında yeni açılımlara gebe postsürreal şamata hareketidir. Sınırları aşarak kuantum yerçekiminin dönüştürücü hermeneutiğine doğru bir seyahat arzulayanlara...
http://sosyalteorisyenler.blogspot.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Lezzetli Sütte kalsiyumun emilmesi için kalsiyum:fosfor oranı 1:1 olmalıdır. Sütü pastörize edince bu oran düşer. Sütten gereken kalsiyumu bağlayamazsınız.Evde kısık ateşte yavaşça kaynatan süt de yine aynen pastörize olmuş gibi oluyor. Derecesini ölçtüm aynen pastörize ettikleri 80 derece sıcaklıkta kaynatmış oluyoruz.mayalanmış halde yani peynir, yoğurt veya kefir olarak tüketmemiz gerekiyor.Lezzetli Süt içiniz. Yağlı olsun.
http://blogtanalhaberi.blogspot.com/2016/12/lezzeti-bir-sut.html ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Bunlar bazı hususlar şunlardır:1) Kasa kutusu belirli bir konuma mı yoksa yöne mi getirilmelidir? - Öyle bir uğurlu dağ yıldızı yerleştirmek "hoş" olurdu 2) Kasa dolabın içinde gizlenmeli veya örtbas olmalı (Feng Shui görünümünde)Çelik kasalar değerli mücevherleriniz, nadir paralarınız veya 1952 Mickey Mantle çaylak kartınız için en iyi yer olmayabilir. Bu hazineler türleri için, bir bankadaki bir kasa bir muhtemelen daha fazla koruma sağlar. Ancak, aile fotoğrafları, doğum belgeleri, pasaportlar ve vergi kayıtları gibi değiştirilmesi zor kalemleri el altında tutarak korumak istiyorsanız, kasa nispeten ucuz bir çözüm olabilir.Bir güvenli kasanın ne kadar büyük olabileceğini belirlemenin basit bir yolu, içine koymayı planladığınız her şeyi yığınlamak ve ölçmektir. Oldukça yaygın bir evde güvenli kapasite, örneğin 8½ x 11 inçlik kağıtların ayak üstü yığınını kolaylıkla barındıracak 1.2 ila 1.3 kübik ayak. 3) Kasa, Metal Elemanı düşünüyor mu? Yani pencere veya tuvalete yakın yer bırakamıyor mu?
http://www.eurosafe.net/çelik-kasa/ev-celik-kasa/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A

First Previous 1 [2] Last

Toplam Kayıt Sayısı: 20
11-20 arası gösteriyor. Toplam 20 kayıt var.

Dizin istatistik

 1. Kategori: 29
 2. Altkategori: 1
 3. Toplam Blog: 953
 4. Onay Bekleyen : 762
 5. Onaylanmayan: 759
 6. Bugün Kayıt: 0


Reklam

 1. Günlük Süt
 2. Cevap Burada
 • Süt Firmaları,Süt,
 • EUROSAFE
 • şifreli, tam otomatik, dünyanın güvendiği,
 • çelik kasa