Blog Linkleri


Besleme RSS Feed

Blog Linkleri ~ Pazarlama


Sıralama Kriteri: PageRank | Hitler | AlfabetikStandart Blog Kayıtları

En son AdSense duyuruları ve kullanıma sunulan özellikler hakkında güncel bilgiler edinmek istiyor musunuz? AdSense ekibi üyelerinin yazdığı mesajları okumak için AdSense blog'unu ziyaret edin. Ayrıca, mesajları doğrudan e-posta yoluyla almak için abone olabilirsiniz.
http://www.adsense-tr.blogspot.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 6
Marketing Türkiye sitesinden: Mesleki deneyimlerinden yola çıkarak "pazarlama iletişimi" konularını pratikten teoriye irdeleyen A. Selim Tuncer, içten üslubu, terminolojiye bulamadığı ve herkesin kolaylıkla anlayabileceği yalın dili, zaman zaman ironik yaklaşımları, beklenmedik ve can alıcı soruları, ilginç arayışlarıyla meslekten olmayanlara da keyifle okutturuyor kendini... Pazarlama iletişimi sektörünü, akademisyenlerden uygulayıcılara kadar çok geniş ve renkli bir yelpaze olarak gördüğü için, bu yelpazenin tüm renklerini ve seslerini, tüm konularını yasıtmaya çalışıyor bloğunda. DAHA ÇOK PAZARLAMA İLETİŞİMİ, AZ ÇOK DA ÜSTÜME VAZİFE OLMAYAN ŞEYLER.
http://selimtuncer.blogspot.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 5
İnternet iş hayatımız kadar özel hayatımızı da etkiliyor. Bu etkinin sebep olduğu değişim kültürümüze de yansımakta. Değişime bugün ayak uyduramayan kurumları yarın büyük sorunlar bekliyor. Gerek kurumsal gerekse bireysel anlamda faydalı olacağını düşündüğüm görüş ve yorumlarımı interaktif yaklaşım adlı bloğumda sizlerle paylaşıyorum. Sizleri de, yorumlarınızla sohbete katılmaya davet ediyorum.
http://www.muratbuyurgan.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
Blog Linkleri 'nde çalısmalar devam ediyor. Birkaç gün sonra lütfen tekrar deneyin.
http://www.bloglinkleri.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 3
Yaratıcı Reklam Fikirleri 'ne yolla fikrini !.Reklam Fikirleri'nin hedefi; reklamlara karşı ilgisi olan, 'benim de aklıma güzel fikirler geliyor' diyen ve amatör de olsa (daha çok amatör:))eli kalem tutan, photoshop v.d. yazılımları kullanan herkesin kendi reklam fikirlerini oluşturmasını, bu fikirlerin tartışılmasını ve nasip olursa uygulanmasını sağlamak. Ayrıca, isteyen herkes reklamfikirleri yazarı olabilmektedir. Etiketler: reklam pazarlama reklam fikri alternatif mecra marketing advertising
http://reklamfikirleri.blogspot.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 3
Reklam ve Pazarlama Dünyasından Haberler, Dedikodular...
http://www.stokreklam.blogspot.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 3
Güneş kontrol cam filmi, Güvenlik cam filmi ,Dekoratif cam filmi ,Vitrin filmi, balkon kaplamalar için özel cam filmi, Vitray filmi, Araç filmi, Polikarbonat levha filmi ,Kumlama, Folyo, Parapet filmi satış ve uygulama yapıyoruz.Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız. TEL : 0312 3112101 GSM : 0505 2458221- 0535.9276415 www.baskentcamfilmleri.com www.camfilmiburada.com
http://www.baskentcamfilmleri.com ~ Daha fazla bilgi...
PR: 3
Möö Süt, dişi memelilerin yavrularını beslemek için memelerinden möösüt gelir bu gelen, besin değeri yüksek beyaz sıvıya möösüt adı verilebilir. Ayrıca bazı bitkilerin türlü organlarında bulunan beyaz renkte öz suya ve erkek balığın tohumuna da möö süt denilebilir. Möösüt, moosut, muusut, müüsüt hep aynı ifadelerdir. Mom süt veya momsüt ile karıştırılmamalıdır. Möösüt önemli bir süt markasıdır. Samsun Bafradan başlayıp, tüm Türkiye'ye yayılmaktadır.Gerçekler, oyunlar, yemek tarifleri ve yarışmalarla birlikte inek ve möösütlü inekler hakkındaki eğlenceli ve eğitsel ortam hazırlanan möösüt çiftliği MooMilk giysisi yeni ürünlerle hizmetinizdedir.
http://www.moosut.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 3
Pazarlama ve satış üzerine bir blog. Kategori başlıkları. PAZARLAMA , otomotiv , kobi , GİRİŞİMCİ , ihracat , marka , sektörler , Başarı öyküleri , büyüme , iş hayatı , satış , pazarlama stratejileri , Destek ve Hibeler , Dış ticaret , EKONOMİ ALMANYA , Ekonomist Gözüyle , Kelalaka , Mortgage , Rusya Ekonomi , finans , Çin , CRM , PR , REKLAM , Ruh İkizi , güncel , halkla ilişkiler , müşteri ilişkileri , pazarlama satış farkı , turquality , Ağ Pazarlaması , Etkileşimli Pazarlama , Farklı Düşünceler , Fransa , Kdv , Leasing , Maliye , Marka olmuş isimler , Müşteri Hizmetleri , Nakit akışı , VeritabanlıPazarlama , ekonomi , görsellik , hyundai , iş geliştirme
http://pazarlamadostu.blogspot.com ~ Daha fazla bilgi...
PR: 2
Demos, Gsm baz istasyonlarının montajında gerekli olan alarm sistemi malzemelerini (duman dedektörü, oda termostatı, mıknatıs kapı switchi) Türkiye'ye getirmektedir.
http://demosmuhendislik.blogspot.com ~ Daha fazla bilgi...
PR: 2

First [1] 2 Next Last

Toplam Kayıt Sayısı: 20
1-10 arası gösteriyor. Toplam 20 kayıt var.

Dizin istatistik

 1. Kategori: 29
 2. Altkategori: 1
 3. Toplam Blog: 953
 4. Onay Bekleyen : 765
 5. Onaylanmayan: 762
 6. Bugün Kayıt: 0


Reklam

 1. Günlük Süt
 2. Cevap Burada
 • Süt Firmaları,Süt,
 • EUROSAFE
 • şifreli, tam otomatik, dünyanın güvendiği,
 • çelik kasa