Blog Linkleri


Besleme RSS Feed

Blog Linkleri ~ Yemek ~ Süt Ürünleri


Sıralama Kriteri: PageRank | Hitler | AlfabetikStandart Blog Kayıtları

Paradok Tarım Samsun ilinde faaliyet gösteren en önemli süt çiftliklerinden biridir. Kendisine ait geniş çaplı arazilerinde en kaliteli kaba yemi organik olarak üretir ve çoğunluğu kendi ırkı olan melez ineklerine yedirerek, bölgenin en kaliteli sütüne çevirir. Paradok Süt Çiftliği Çevre ve halk sağlığı ön plana alınarak alanında uzman profesyonellerin, coğrafi yapı, iklim, lojistik, hayvan refahı, karlılık, biyogüvenlik, hususlarında bütün noktalar titizlikle irdelenerek kurulmuştur. Süt çiftliğindeki tüm hayvanların sağlık bilgileri, tedavi geçmişleri, üreme durumları, gebelik zamanları, verim kayıtları, anne baba bilgileri, aşılama verileri tümü ayrıntılı olarak kayıt altında tutularak işletme akibeti profesyonelce takip edilir. .Amacımız Türk Tarım ve hayvancılığına gelişen bilim ve teknoloji paralelinde en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaktır. Şeffaflık, Yaratıcılık, Rekabetcilik, Güven ve Adalet, Karşılıklı Saygı, Sorumluluk Bilinci, Müşteri Odaklılık günlük süt üretimimizde ilkelerimizdir.
http://paradoktarim.blogspot.com.tr/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
Çocukluk dönemlerinden itibaren süt ve süt ürünleri sektöründe isim yapmış bir firmada yıllarca hizmet vermiş olan 3 kardeş birleşti. Artık yola ALTINKÖY markasıyla bir aile şirketi olarak devam etmeye karar verdiler. 1998 yılı Aralık ayında ALTINKÖY GIDA olarak üretime başladılar. İzmir’ in Torbalı ilçesine bağlı Taşkesik Köyü’ nde 100 m2 alanda 2000 kg günlük süt işleyerek ilk üretim taze kaşar peyniriyle başladı. Başka süt ürünleri üretimi de yapılmasına rağmen, özellikle kaşar peynir üretiminde uzman olmayı hedefleyen ve üretim ağırlığını bu yönde seçen firma; kaşar peyniri üretim teknolojisini, yakından takip edip aldığı en son teknoloji harikası makinalarla geliştirdi. Kapasitesini de heryıl katlayarak artırdı. 2005 yılında çiğ süt alım bölümüne İİnek sütünden üretilen Altınköy Taze Kaşar Peyniri hem lezzeti hem de %100 doğal yapısı ile kullanıcıların vazgeçilmezidir.
http://www.altinkoy.net/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 2
Candaroğlu süt mamüllerinin doğuşu 1950 yıllarında Mehmet Şefik Candar’ın peynir ticaretine atılması ile başlamıştır.Bu sektörde 1975 tarihine kadar ortaklık yapıp akabinde oğulları ile kendi firmasını kurmuştur.1987 yılında Kırklareli’nde fabrika kurulup üretime başlanmış nesilden nesile aktarılarak kalitesinden,lezzetinden ve doğallığından ödün vermeden günümüze kadar ulaşmıştır. Şuan da tesisimiz Avrupa standartlarında olup üretim belgelerimiz,sertifikalarımız,hijyen kalitemiz ve profesyonel ekibimiz ile üretime devam etmekteyiz. Süt alımlarımız esnasında sütün insan sağlığına elverişli,asitik değerleri,ph seviyesi ve antibiyotik ölçümlerine tabi tutarak alımları gerçekleştirip bunları belgeleri ile onaylayıp işleme almaktayız. Hedefimiz öncelikle çocuklar olup en doğal,katkısız ve kaliteli şekilde tüketicilerimize sunma çabası içerisindeyiz. Ürünlerimiz helal sertifikalı ŞİRDEN MAYASI ile üretilmektedir. Candaroğlu firması olarak en iyiye,Türk ve dünya halkının damak tadına hitap eden süt ürünlerini üretmek hedefimizdir.
https://www.dogalbesinler.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Evlerinize çiftliğimizden günlük, doğal, taze el değmemiş soğuk çiğ sütü getiriyoruz. Bugün istediğiniz sütünüz yarın sağımdan iki saat içerisinde taptaze ve aynı soğukluk ve temizlikte kapınızda.AB Onaylı Çiftlik projesi ile kurulan çiftliğimizde, hastalıklardan arındırılmış ve temiz olduğu Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından belgelenmiş, Jersey ırkı sürümüzdenüretilen sütümüzü, sağıldığı andan itibaren soğutup aynı soğuklukta ve temizlikte muhafaza edip soğuk zinciri bozmadan ertesi gün kapınıza teslim ediyoruz.
http://www.sutyo.com/sut-kapida/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Tatlıcım Süt Ürünleri A.Ş. İzmir AOSB ‘ de bulunan üretim tesislerinde sağlıklı koşullarda geleneksel yapısına uygun olarak, Vakumlu özel ambalajlarda Sütlü tatlılar dondurulmuş pasta ve kekler ile dondurma çeşitleri üretmektedir. Gıda güvenliği yüksek ürünler için, kaliteli malzeme ile insan sağlığını koruyup güvence altına alan TATLICIM A.Ş. üretiminin tüm evrelerinde yüksek teknoloji kullanarak , ISO 22 000 Gıda Güvenliği Sistemi ile çalışma prensibinin ana temelini kalite ve hijyenin oluşturduğu üretim tesislerinde Gıda Mühendisleri ve Teknikerlerinin kontrolünde, gıda kodeksine uygun olarak üretim yapılmaktadır Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetidir tatlılar, geleneğin damaktaki izidir. Asırlara yayılan tatlıcılık geleneğini, ustalıkla ve modern üretim teknikleriyle birleştiren TATLICIM A.Ş, bünyesinde sahip olduğu ;Tatlıcım ve Tatlı Kase markalarıyla ulusal marketlerden, Catering firmalarına, seçkin restoran ve kafelere toptan satış yapmakta, Tatlı Keyfi ve Tatlı Vakti markalarıyla farklı konseptlerde
http://tatlicim.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Kısmet Tatlı, 1981 senesinde kurucusu Şerif AYDIN tarafından pastanecilik ile hizmete başlamıştır. Başarılı ve azimli çalışma ilkesinin gereği olarak kısa süre içerisinde profesyonel ekiple, yılların getirmiş olduğu ve elde ettiği deneyimlerle, çağa ayak uydurarak modern cihazlarla müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.Şirketimiz 1995 yılında sütlü tatlı üretimi üzerinde yoğunlaşmış ve seri üretime başlamıştır. Pazar olarak Türkiye’nin önde gelen seçkin marketleri ve hazır yemek firmalarıyla çalışmaktadır.Bunun sonucunda; ürettiğimiz ürünlerin kalitesini garanti edebilecek saygın ve vazgeçilmez bir seviyeye gelmiştir.Başarılarımızı, her geçen gün Türkiye’mizin tüm bölgelerine yayılan satışlarla da kanıtlamış bulunmaktayız.Damak lezzetinizin kaşifleri olarak hizmetinizdeyiz.Araçlarımız frigo donanımlı olup hijyenik ortamlarda servis dağıtımını sürdürmektedir© Kısmet Tatlı.
http://www.kismettatli.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Yoğurtçu Hacı Sakıp Bey ve ailesi Arnavutluk kökenlidir. Kendisi 1895 yılında Tuşep, Debre’de, eşi Necmiye hanım 1905 yılında, Gujar köyünde dünyaya gelmiştir. Aileleri ile beraber 1909 yılında Arnavutluk’tan Selanik’e göç etmişler ve hayatlarını kazanmak için büyük mücadeleler vermişlerdir. Sakıp Bey; Selanik’te yol işçiliği, aşçı çıraklığı, aşçı kalfalığı gibi işlerde çalışmış ve bilahare yoğurtçuluğa başlamıştır. İlk mübadil göçmenlerle birlikte, birçok şeyini geride bırakarak Selanik’ten İzmir’e koşan Sakıp Bey, beraberinde eşi Necmiye Hanım, oğlu ve bir de mesleğini getirmiştir (1923). Anayurda gelen Sakıp Bey ve ailesi o zamanlar 100-120 hanelik; Karadeniz’den, Bosna Hersek’ten ve Arnavutluktan gelen göçmenlerin yaşadığı Bostanlı semtinde iskân etmişlerdi. Bostanlı sakinleri yaşamlarını balıkçılık ve bahçecilikle sürdürürlerken semtin tek yoğurtçusu Sakıp Bey ürettiklerini sırt tablası ile Bostanlı ve bilhassa Karşıyaka’da satıyordu.
http://www.sakipaga.com.tr/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Şirketimiz, Konya'da 1985 yılında Beyaz Peynir üretimi ile faaliyetine başlamıştır. Kısa bir süre içerisinde hem işletme kapasitesi hızla artırılmış, hem de Kaşar Peyniri, Yoğurt, Ayran, Tereyağı gibi her zaman beğeni ile aranan ürünler piyasaya arz edilmiştir. Enka Süt 1988 yılında Süt Tozu ve hemen ardından da Peyniraltısuyu Tozu üretimlerine başlayarak Türkiye'de ilklere imza atmış, yönünü ileriye doğru çevirmiştir. Bugün 10.000 m2 kapalı alana sahip modern tesislerinde kalifiye personeli ile günlük 600 ton süt işleme kapasitesine sahip olan Enka Süt müşterilerimizden gelen talep ve istekler doğrultusunda ürün portföyünü ve işleme kapasitesini her geçen gün artırmaktadır. Türkiye’de ilk kez; peyniraltısuyu tozu ve türevleri, peynir ve yoğurt tozu, krema ve tereyağ tozu üreterek Türk gıda sektörüne artı değer katan Enka Süt, peyniraltısuyu tozu ürününde, pazarın yaklaşık %70 ’inin ihtiyacını karşılıyor. Enka Süt endüstriyel ürünleri dünyanın 20’yi aşkın ülkesinde gıda firmalarının ilk tercihi.
http://www.enkasut.com/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
Fabrikamıza Marmara ve Ege Bölgesi üreticilerinden tedarik ettiğimiz çiğ sütün,Çiğ Süt ve Isıl İşlem Görmüş İçme Sütleri Tebliği ve Çiğ Süt Standardına göre analizleri yapılıp çiğ süt satın alma kabul verilerine uygun olup olmadığı çiğ süt kalite kontrol laboratuvarında kontrol edilir.Kabul onayı alan çiğ sütler klarifikatörden geçirilerek çiğ süt depolama tankına alınır.Ürün çeşidine göre seperatörler vasıtası ile yağ standardizasyonu yapılır,homojenizatörden geçirilerek homojenize edilir. Pastörizatörlerde pastörize edildikten sonra Pastörize olan sütler ara kontrolleri gerçekleştirilip ürün proseslerine dağıtılır.Bundan sonraki aşamada her ürünün işleme teknolojisine göre işlemler uygulanır. Tüm ürünlerimiz pastörize sütten üretilmektedir. Üretimde kullanılan makine ve ekipmanlar ürün çeşidine göre üretilmiş son sistemdir.Çiğ süt alımından ürün oluşuncaya kadar hijyen ve sanitasyon şartlarına uygun üretim gerçekleştirilmektedir.
http://www.kay.com.tr/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A
DİMES Süt ve Süt Ürünleri Hayatımızın ilk anlarında tanıştığımız süt, aldığımız ilk tat ve ömür boyu süren bir keyiftir. Besleyici, doğal, leziz bir içecek sorulsa verilen cevap süt olur. Kalsiyum, protein ve vitamin ve mineralleri bir arada bulunduran süt yaşamsal bir besindir. DİMES Çiftlik Yolu Süt, Türkiye’nin dört bir yanından çiftliklerden özenle toplanıp, ilk tazeliğini, besin değerlerini ve vitaminlerini kaybetmeden, en ileri teknolojiye sahip üretim tesislerimizde, içinde hiç hava kalmayacak şekilde paketlenip size ulaştırılır.
http://www.dimes.com.tr/ ~ Daha fazla bilgi...
N/A

First [1] 2 3 4 5 Next Last

Toplam Kayıt Sayısı: 46
1-10 arası gösteriyor. Toplam 46 kayıt var.

Dizin istatistik

 1. Kategori: 29
 2. Altkategori: 1
 3. Toplam Blog: 953
 4. Onay Bekleyen : 762
 5. Onaylanmayan: 759
 6. Bugün Kayıt: 0


Reklam

 1. Günlük Süt
 2. Cevap Burada
 • Süt Firmaları,Süt,
 • EUROSAFE
 • şifreli, tam otomatik, dünyanın güvendiği,
 • çelik kasa