Blog Linkleri


Besleme RSS Feed

Blog Linkleri ~ Kültür-Sanat


Sıralama Kriteri: PageRank | Hitler | AlfabetikStandart Blog Kayıtları

Kitap, Kitap Özetleri, e-kitap, Kitap indir Şiir Dergi.Açıklaması: Kitap Özetleri, Bedava Kitap Okuma, e-kitap, ingilizce Kitap Özetleri kitaplar hakkında gelişen bir dünya.Sitemizde her türlü kitap özetini barındırmayı amaçlıyoruz. işleyiş sırası oalrak önce klasikleşmiş kitaplardan günümüze doğru güncel kitap özetlerinide yayınlamaya çalışacağız. ileriki bölümlerde kitapların tamamını yasal olarak yayınlamaya çalışacağız.
http://www.kitaplik.org/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
E-Kitap konusunda Türkiye'nin ilk ve en geniş kaynağı. Edebiyat, dilbilgisi ve güncel konular içeren yazılar.Exlibrary, E-Kitap ve günlük yazı platformudur. Ücretsiz yayınlanan kitapları veya yazarlarımızın günlük yazı ve makalelerini; deneme, şiir, öykü gibi edebî eserlerini okuyabilir, kitap yayınlayan siteler ve E-Kitap teknolojileri hakkında en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Kitaplarını ve yazılarını İnternet'te yayınlamak isteyen herkese açık olan bu paylaşım ortamı, sizlerin katkısıyla gelişmeye devam ediyor.
http://www.exlibrary.com ~ Daha fazla bilgi...
PR: 4
Özgün kitap tanıtımları ve yazarlar hakkında bilgiler.Her kitabı adeta bir şahesermiş gibi addeden ve itap içeriği hakkında doyurucu bilgi vermeyen arka kapak yazılarına nispetle, kitabı okuyup tanıtımını yapan kişinin yazısı etrafında aynı kitabı okuyan diğer kişilerin de görüşlerini belirtmesi ve bu yolla kitabı okumak isteyen diğer okuyucuların kitap hakkında ilk elden daha fazla bilgi almasını sağlamak, kitap seçimlerine yardımcı olmaktır.
http://www.kitapkritik.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 3
TUNCEL ERGÜN ben kimim, yaramaz bir çocuk sessizliğiyle kendine gizlenen, bugün bile simyacılar iyi kötü, bir şeyler bulup çıkarmak isterken, ben kimim, zamanın kıyısında direnen, uçaklar uzaklara kanat vururken, ben kimim,kırılıp kalmış eski bir tekne gibi, ben kimim, çocuk düşlerinden anlaşılmaz ülkülere uzanmış, ben kimim bilemiyorum, açlığıyla olmadık sevgilerin, bir küçücük bakışta oyalanan, ben kimim, olur olmaz zamanlarda kendine ve her şeye ağlayan
http://sadberk.blogspot.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 3
Kaan Fakılı'ya ait denemeler, öyküler, makaleler, şiirler vs.
http://www.kaanfakili.com.tr ~ Daha fazla bilgi...
PR: 3
Alternatif-İstanbul Rehberiniz , Alternatif-İstanbul.net adlı bir site yaratma fikri 2003 yılında bir sohbet sırasında “İstanbul’un alternatif mekanlarını, etkinliklerini, yaşam tarzını insanlarla paylaşmanın ilginç olabileceği” düşüncesiyle ortaya çıktı. Halihazırda İstanbul ile ilgili yayın yapan siteler zaten kültür-sanat etkinliklerini ve mekan tanıtımlarını ziyaretçileriyle paylaşıyorlardı ancak bizim İstanbul rehberimizin içeriğinin ticari sitelerden farkı sitede yer alan mekanların çoğunun müdavimi olduğumuz ya da ilk defa gitsek bile devamlı gidilecekler listesine aldığımız yerlerden oluşmasına dikkat etmemizdir
http://www.alternatif-istanbul.net ~ Daha fazla bilgi...
PR: 3
En iyi Müzik, En iyi albümler, En iyi Çizgi Romanlar, En İyi Kitaplar, En iyi... Kategorisi: Kültür Sanat. Etiketleri: download medya müzik Çizgi Roman edebiyat deneme eleştiri gündem mp3 Morrissey Suede Brit Glam rock Pop kişisel biyografi
http://suetkafa.blogspot.com ~ Daha fazla bilgi...
PR: 3
Aktüalite, politika, islam, bilim, kültür ve mizah üzerine. Hergün yenilenen güncel içerik ile düşünen insan için dikkat çekici konularla karşınızdayız.. İlgiyle takip edeceğinizi umuyorum.
http://www.ehlidost.gen.tr/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 2
Fotoğraf Zevki bloğunda fotoğraf sanatı ve fotoğraf makinaları, fotoğraf çekme teknikleri vs. gibi konularda paylaşımlar mevcut.
http://fotografzevki.blogspot.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 2
İstanbul’un tarihi eserlerini, kültür sanat etkinliklerini, sergi ve fuarlarını, yeni açılan mekanlarının anlatıldığı blog kısaca İstanbul Rehberi.İstanbul’un güzelliklerini anlatmaya çalışmak için kurulmuş. Kollektif bir blogtur. Bu blogta İstanbul’un tarihi eserlerini, kültür sanat etkinliklerini, sergi ve fuarlarını, yeni açılan mekanlarını klavyemizin yazdığı kadarıyla anlatmaya çalışacağız.
http://www.yeditepeden.com/ ~ Daha fazla bilgi...
PR: 2

First [1] 2 3 4 5 Next Last

Toplam Kayıt Sayısı: 42
1-10 arası gösteriyor. Toplam 42 kayıt var.

Dizin istatistik

 1. Kategori: 29
 2. Altkategori: 1
 3. Toplam Blog: 953
 4. Onay Bekleyen : 765
 5. Onaylanmayan: 762
 6. Bugün Kayıt: 0


Reklam

 1. Günlük Süt
 2. Cevap Burada
 • Süt Firmaları,Süt,
 • EUROSAFE
 • şifreli, tam otomatik, dünyanın güvendiği,
 • çelik kasa